webinare.jpgPřipravili jsme pro Vás řadu WEBINÁŘŮ, které Vám pomohou orientovat se v PDM/PLM a vybrat správnou strategii pro Vaši společnost. Přihlaste se a zarezervujte si své místo.

 

 

 

 

Teamcenter – změna ekonomiky

TC_ikona_01_400x233_101.jpg

V dnešní ekonomice je nutné reagovat na požadavky zákazníka rychle, efektivně a současně při co nejnižších nákladech.

Teamcenter zajišťuje, abyste mohli rychle definovat výrobek dle specifických požadavků zákazníků, za maximálního využití už existujícího know-how. Všichni účastníci procesu od obchodníků, přes konstruktéry, technology,  až po montážní a servisní techniky, dostanou pomocí systému Teamcenter správná data ve správný čas.

Správné a rychlé rozhodování umožňují procesy řízení PLM Teamcenter.

Zákaznická dokumentace vzniká v systému Teamcenter soubežně s procesem konstrukce a čas dodání výrobku koncovému uživateli se vždy po implementaci software Teamcenter významně zkracuje.

Teamcenter - způsob implementace

Industrial Technology Systems, spol s r.o. je největším implementátorem PLM řešení v České republice. Během 27 let existence v České republice jsme vyvinuli metodologii implementace, která zaručuje úspěšnou implementaci a rychlou návratnost prostředků investovaných do software.

Bez ohledu na to, jaký CAD/ECAD software používáte, zajistíme pomocí PLM Teamcenter řízení všech typů dat a všech Vašich procesů. Propojíme Vaši konstrukci a technologii s ERP a zaintegrujeme Vaše subdodavatele a partnery tak, aby kompletní IT struktura fungovala mnohem efektivnějším způsobem.

Od roku 2018 začínáme implementovat i speciálně připravenou konfiguraci Teamcenter Rapid Start, která zajišťuje rychlou implementaci PDM funkcí a začátek používání už za 30 dnů od podpisu smlouvy.

nxcad-02.png

Ukázková videa

 

Výzkumný ústav VÚTS z Liberce je zaměřen na výzkum a vývoj strojů pro zpracovatelský průmysl. Kromě intenzivního vývoje podpořeného sofistikovanými laboratořemi, má VÚTS i vlastní výrobu““

  • Pro konstrukci a MKP simulace používá NX, Solid Edge a Solid Works
  • Pro celkové řízení know-how se rozhodli implementovat PLM software Teamcenter.

 

 

Implementace software Teamcenter ve společnosti SALTEK, s.r.o.

 

piktogram white phone
+420 602 210 739
ITS HORKÁ LINKA